STEUN Landschapspark Kloostereind met de RABO

STEUN Landschapspark Kloostereind met de RABO

Komende maand doen wij als Brouwse Stichting mee aan de RABOBANK Clubkas-campagne. Wij willen u vragen om in april op onze Stichting te stemmen om zo geld van de RABO bijeen te krijgen voor ons gezamenlijk doel het creëren van echte natuur rondom onze wijk en het verkrijgen van een fraaier gebied om in te wandelen en te fietsen. U moet wel rekeninghouder en lid zijn van Rabobank Helmond. Op de site www.clubkascampagne.nl/helmond kunt u uw stem uitbrengen van 5 tot en met 30 april a.s., waarvoor hartelijk dank!

Ben Vogel

Secr. Stichting Landschapspark Kloostereind


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.